ცხელი ხაზი : 0354222666 საიტი მუშაობს სატესტო რეჟიმში

საკრებულოს წევრები

 

 ივანე ხაჩიძე

ფრაქცია "ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო"-ს თავმჯდომარე

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისის წევრი

იურიდიულ საკითხთა კომისიის წევრი

 

  ვლადიმერ  ალიბეგაშვილი 

სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე

 

ბესარიონ შუბითიძე 

სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარის
 მოადგილე 
 

თორნიკე ტალახაძე 

ფრაქცია " ქართული ოცნება - კონსერვატორები"-ს თავმჯდომარე

საფინანო-საბიუჯეტო კომისიის წევრი 

ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის წევრი  

 

გიორგი  დარბაიძე

იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე 

სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი 

 

სალომე ღონღაძე

სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე 

საფინანსო- საბიუჯეტო კომისიის წევრი 

 

 სიმონი კვერნაძე

ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - მრეწველები" - თავმჯდომარე
იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარის მოადგილე
ეკონომიკისა და  ქონების მმართვის კომისიის წევრი 

ნინო კუპრაშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე

სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის  წევრი 

 

ხვიჩა  ყაველაშვილი

სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი

ემზარ გვალია

საფინანსო- საბიუჯეტო კომისიის წევრი
ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის წევრი 

ვახტანგ სარალიძე 

საფინანსო- საბიუჯეტო კომისიის  თავმჯდომარის  მოადგილე

იურიდიულ საკთხთა კომისიის წევრი 

ეკატერინე იობაშვილი

ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის“  წევრი

სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი

სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის  წევრი 

  გიორგი ენუქიძე  

ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი, საკრებულოს იურიდიული და საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიების წევრი 

   ბესიკი თაბუნიძე

ფრაქცია „დამოუკიდებელი“-ს   თავმჯდომარის მოადგილე

სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი

  ალექსანდრე ვარდოსანიძე 

ფრაქცია „დამოუკიდებელი“-ს   თავმჯდომარე
იურიდიულ საკითხთა   და საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიების წევრი 
 

  დავით კაპანაძე 

სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარის მოადგილე

 

მარიანა გელაშვილი 

ფრაქცია " ქართული ოცნება - კონსერვატორები"-ს თავმჯდომარის მოადგილე
სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის  წევრი