ივანე ხაჩიძე
ფრაქცია "ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო"-ს თავმჯდომარე
საფინანსო-საბიუჯეტო კომისის წევრი
იურიდიულ საკითხთა კომისიის წევრი
ვლადიმერ ალიბეგაშვილი
სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარე
ბესარიონ შუბითიძე
სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის თავმჯდომარის
მოადგილე
თორნიკე ტალახაძე
ფრაქცია " ქართული ოცნება - კონსერვატორები"-ს თავმჯდომარე
საფინანო-საბიუჯეტო კომისიის წევრი
ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის წევრი
სალომე ღონღაძე
სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარე
საფინანსო- საბიუჯეტო კომისიის წევრი
სიმონი კვერნაძე
ფრაქცია ,,ქართული ოცნება - მრეწველები" - თავმჯდომარე
იურიდიულ საკითხთა კომისიის თავმჯდომარის მოადგილე
ეკონომიკისა და ქონების მმართვის კომისიის წევრი
ნინო კუპრაშვილი
საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე
სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის წევრი
ხვიჩა ყაველაშვილი
სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი
საფინანსო- საბიუჯეტო კომისიის წევრი
ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის წევრი
ვახტანგ სარალიძე
საფინანსო- საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარის მოადგილე
იურიდიულ საკთხთა კომისიის წევრი
ეკატერინე იობაშვილი
„ევროპული საქართველო - მოძრაობა თავისუფლებისთვის“ წევრი
სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი
სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის წევრი
გიორგი ენუქიძე
ლაგოდეხის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს წევრი, საკრებულოს იურიდიული და საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიების წევრი
ბესიკი თაბუნიძე
ფრაქცია „დამოუკიდებელი“-ს თავმჯდომარე
სივრცით-ტერირორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი
ალექსანდრე ვარდოსანიძე
ფრაქცია „დამოუკიდებელი“-ს წევრი
იურიდიულ საკითხთა და საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიების წევრი
დავით კაპანაძე
სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის თავმჯდომარის მოადგილე
მარიანა გელაშვილი
ფრაქცია " ქართული ოცნება - კონსერვატორები"-ს თავმჯდომარის მოადგილე
სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის წევრი
ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის თავმჯდომარე
იურიდიულ საკითხთა კომისიის წევრი
საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის წევრი
იურიდიული კომისიის თავმჯდომარე
ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის წევრი
სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი
ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის წევრი
ფრაქცია,,დამოუკიდებელის"თავმჯდომარის მოადგილე
სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი
ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის წევრი
სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის წევრი
სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი
იურიდიულ საკითხთა კომისიის წევრი
ეკონომიკისა და ქონების მართვის კომისიის წევრი
სოციალური, კულტურის, განათლების დაახალგაზრდულ საქმეთა კომისიის წევრი
სივრცით -ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი
ალიხან ალლაზოვი
სივრცით-ტერიტორიული დაგეგმარების, ინფრასტრუქტურისა და ბუნებრივი რესურსების საკითხთა კომისიის წევრი
ევა ლომთაძე
ფრაქცია ,,ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის' თავმჯდომარე
გრიგოლ ჭიღლაძე
ფრაქცია ,,ქართული ოცნება-დემოკრატიული საქართველო"-ს თავმჯდომარის მოადგილე
ვაასილ ნოზაძე ფრაქცია ,, ქართული ოცნება -დემოკრატიული საქართველო"-ს წევრი